• Zapraszam wszystkich Uczniów i Rodziców na konsultację psychologiczną!

Drogi Uczniu

• masz problemy lub wątpliwości?
      • potrzebujesz wsparcia i porady?
      • czujesz ciężar codziennych obowiązków?
      • jakiś aspekt Twojego życia nie spełnia Twoich oczekiwań?
      • odczuwasz zmęczenie, niechęć, obniżony nastrój?
      • czujesz, że nie radzisz sobie z emocjami?

Są to wskaźniki aby udać się na rozmowę z psychologiem szkolnym. Jestem dla Was dostępna codziennie z wyjątkiem środy. Godziny pracy:

Poniedziałek 8:00-14:00

Wtorek 8:00-13:00

Czwartek 8:00-14:00

Piątek 8:00-14:00

Zapraszam Was, w każdej chwili możemy umówić się na spotkanie :)

Wolisz zachować anonimowość? W szkole została uruchomiona Anonimowa Skrzynka Zaufania. Wystarczy, że założysz sobie adres e-mail i możesz napisać do mnie na adres skrzynka.ludwikowice@gmail.com

Zasady korzystania z Anonimowej Skrzynki Zaufania:

- możesz pisać w każdej sprawie – wszystko co jest ważne dla Ciebie, jest ważne dla nas;

- każde zgłoszenie jest objęte dyskrecją;

- jeśli chcesz pozostać w pełni anonimowy – napisz e-maila z innego konta pod pseudonimem lub fałszywym imieniem (bardzo łatwo jest założyć dodatkowego e-maila);

- aby ułatwić udzielenie należytej pomocy pokrzywdzonemu, pamiętaj o podaniu odpowiednich danych osoby, której zgłoszenie dotyczy: imię i nazwisko, klasę.

Szanowni Rodzice, zapraszam na konsultacje psychologiczne w sprawie Państwa dzieci, dylematów wychowawczych i niepokojących sygnałów. Zachęcam do umawiania się na spotkania za pomocą wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Psycholog szkolny

Aleksandra Sajewicz