• Zapisy do żłobka publicznego w Bożkowie.

     Szanowni Państwo, Szanowni Rodzice,

     informujemy, że  Żłobek Publiczny w Bożkowie dysponuje jeszcze wolnymi miejscami, dlatego zapraszamy do nas Rodziców, którzy poszukują profesjonalnej opieki nad swoimi dziećmi. Nasz Żłobek rozpoczął działalność 2 października 2023 roku.

     Ideą naszej placówki jest wspomożenie Państwa w trudnej i odpowiedzialnej - ale najpiękniejszej z ról – roli rodzica. Chcielibyśmy odciążyć Państwa od codziennych obowiązków a jednocześnie umożliwić pełny rozwój zawodowy. Mają więc Państwo możliwość oddania swoich pociech pod opiekę wykwalifikowanej kadry, która zapewni im nie tylko właściwą pielęgnację ale także wszechstronny rozwój poprzez prowadzenie zajęć zabawowych z uwzględnieniem najnowocześniejszych metod edukacji najmłodszych. Opiekunowie w naszym żłobku posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi do lat trzech, które wykorzystają również udzielając Państwu pomocy w procesie wychowawczym.

     Niebagatelnym jest też, że tworząc żłobek dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić maluchom bezpieczne i inspirujące wnętrze. Dzieci mają do dyspozycji piękne i kolorowe wyposażenie oraz różnorodne zabawki posiadające wymagane atesty i certyfikaty. Zachęcam Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej gmina.nowaruda.plgdzie w zakładce Oświata odnajdziecie Państwo liczne fotografie całego obiektu. 

     Żłobek jako instytucja publiczna będzie do Państwa dyspozycji, co oznacza, że czas pracy zostanie ustalony w sposób uwzględniający Państwa potrzeby w zakresie opieki nad dzieckiem.

     Opłaty za pobyt dziecka i wyżywienie zostały określone optymalnie – za każdą rozpoczętą godzinę opieki  2,52 zł (od stycznia zmieni się kwota wraz ze zmianą wynagrodzenia minimalnego za pracę), a za całodzienne wyżywienie maksymalnie 12 zł dziennie.

     Zapraszam Państwa do zapisania Waszej pociechy do naszego żłobka. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy dzwonić pod nr tel. 74 871 42 09 lub 575 742 702. Chętnie i wyczerpująco odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

     Karty zapisu dziecka wraz z niezbędnymi dokumentami należy składać w Sekretariacie Przedszkola Samorządowego w Bożkowie w godzinach pracy przedszkola. Wymagane dokumenty do wglądu w oryginale, określone w karcie zgłoszenia, należy przedłożyć przy zawieraniu umowy o świadczenie usług.